אלבר השכרת רכב | מכירת רכב

מידע כללי לגבי סניפי אלבר:

שעות פתיחה:

ימים ראשון עד חמישי 09:00 עד

18:00

ימי שישי וערבי חג 09:00 עד 13:00

טלפון של מוקד מכירות אלבר: 1-700-70-44-70

טלפון של מוקד שרות לקוחות אלבר: 1-700-700-160

אלבר סניפי השכרה:

אלבר סניפי מכירת רכב:

בכל אחד מסניפי אלבר ברחבי הארץ, ממתינים נציגי חברת אלבר שיתנו מידע ושירות אישי ויעיל מכל הלב.

logo-albar1

אלבר- מי אנחנו?

אלבר, מקבוצת אלעזרא, היא חברה מובילה במגוון תחומי פעילות בענף הרכב: ליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ליסינג לפרטיים , מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב והשכרת רכב.

מאז נוסדה בשנת 1994 אלבר משרתת בהצלחה, תוך יישום הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחומה, עשרות אלפי לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים כאחד.

החברה, המציבה את השירות ללקוחותיה בראש סדר העדיפויות שלה, מפעילה 25 סניפי מכירת רכב, 12 סניפי שירות ליסינג ו-17 סניפי השכרת רכב בפריסה ארצית. אגרות החוב של החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

ניהול ציי רכב/ליסינג תפעולי

אלבר היא החברה המובילה בישראל לליסניג תפעולי וניהול ציי רכב והיא צברה ניסיון רב מעבודה רבת שנים עם החברות הגדולות ביותר במדינה. לקוחותיה נהנים מרכישת שירותים ממקורות חיצוניים (Outsourcing) לניהול ציי הרכב, וביכולתם להפקיד בידי המומחים של אלבר את כל האחריות למשימה הסבוכה של ניהול צי רכב והפעלתו. אלבר מתאימה לכל לקוח עסקה מודולרית המותאמת לצרכיו. בחירה באפשרות ז ו מעניקה שקט מקצועי בתחום ציי הרכב, יעילות מכסימלית ויתרון כלכלי. הלקוח יכול להפנות את הכספים הנחסכים להשקעה בתחומים אחרים של העסק.

השכרת רכבDollarThrifty

אלבר מציעה שירותי השכרת רכב ומייצגת את חברות ההשכרה הבינלאומיות והמובילות בעולם, Dollar ו-Thrifty, אשר להן אלפי סניפי השכרה ברחבי העולם. קבוצת DollarThrifty נסחרת בבורסה בניו-יורק (NYSE, בסימול DTG.) שירותי ההשכרה בישראל ניתנים בפריסה ארצית, ללקוחות עסקיים, ציבוריים ופרטיים. בנוסף, החברה מעניקה שירותי השכרה לתיירים ואנשי עסקים מחו"ל. לאלבר מגוון רחב של כלי רכב משנות הדגם האחרונות, שאותם היא משכירה לתקופות ארוכות וקצרות טווח.

מכירת כלי רכב

במרכזי אלבר בפריסה ארצית, מוצעים למכירה כלי רכב מיד ראשונה מליסינג והשכרה. כלי הרכב הנמכרים, הינם מצי הרכב המטופח והמטופל של אלבר. היסטוריית הרכב ידועה ו מתועדת, המכוניות נמסרות ללקוח אחרי בדיקה ו השקעה מרובה בהשבחת הרכב ועם אחריות לשנה. באלבר היצע של כלי רכב במגוון דגמים רבים ומבוקשים, חבילות טרייד אין משתלמות במיוחד, תנאי מימון אטרקטיביים והנחות. בחירה באפשרות זו מונעת מהלקוח את הדאגה, הקשיים ואי הוודאות הנלווים בדרך כלל לתהליך של רכישת רכב משומש.

ליסינג לפרטיים- קפיצה קלה למכונית חדשה

אלבר היא חברת הליסינג הפרטי המובילה והוותיקה בישראל. נציגי אלבר מציעים ללקוחות תוכניות מימון וליסינג לפרטיים בהתאמה אישית. בנוסף, אלבר מציעה באופן בלעדי את שיטת הליסינג הפרטי , המאפשרת ליהנות מהיתרונות של נהיגה במכונית חדשה, תמורת תשלום חודשי קל ונוח. כך, הלקוחות יכולים להשקיע את כספם במילוי צרכים ובהגשמת חלומות אחרים.

טרייד-אין

אלבר מבינה שהתקדמות לרכב חדש היא צעד משמעותי. לכן, על מנת להקל על לקוחותיה, ובניסיון לעזור להם להפוך רכב ישן לחדש, אלבר מציעה את חבילות הטרייד אין המשתלמות ביותר. כל לקוח יכול להיכנס עם הרכב לאחד מסניפי אלבר בפריסה ארצית ולצאת בנוחות ובמהירות עם רכב חדש ובטוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *